نظام ولایت بر پلنگان بحرانهای مرگبار

Published in سیاسی
Read 2445 times
Rate this item
(0 votes)

نظام ولایت بر پلکان بحرانهای مرگبار!


ساعاتی پیش رئیس‌جمهور آمریکا طی صحبتهایی از برجام با نام «توافقی وحشتناک» نام برد «که ما از تأیید آن سرباز زدیم». ترامپ همچنین به آخوندها هشدار داد که «اگر آنها با ما بد رفتار کنند، ما هم با آنها بسا بدتر آن آنچه تصورش را بکنند، رفتار خواهیم کرد!».
روز گذشته نیز «مایک پنس» معاون ترامپ به‌روشنی گفت: «آمریکا دیگر توافق فاجعه‌آمیز اتمی با (رژیم) ایران را تأیید نخواهد کرد!».
همچنین امروز رسانه‌های حکومتی با نگرانی اظهارات وزیر خارجه عربستان را بازتاب دادند که «(نظام) ایران اولین و بزرگترین خطر نه تنها در منطقه، بلکه در تمام جهان است!» (خبرگزاری حکومتی برنا-۴اسفند)

هنوز خامنه‌ای-روحانی از گیجی این ضربات سنگین بیرون نیامده‌اند که خبرگزاری حکومتی ایرنا، به‌نقل از روزنامه واشینگتن‌پست نوشت: «اروپا به‌دنبال راهی برای مجازات ایران و راضی کردن ترامپ است». آنگاه گفت یک مقام آمریکایی امروز (جمعه) تأکید کرده که رژیم باید علاوه بر پذیرش بازرسی از سایتها و زهرخوری موشکی، در «نقض حقوق‌بشر-تهدیدات سایبری و فعالیت‌های اقتصادی سپاه» هم «تغییر رفتار داشته باشد» تا شاید آمریکا از برجام خارج نشود! و البته «تغییر رفتار با تغییر نظام هیچ فرقی ندارد!» (خامنه‌ای-۲۰اردیبهشت۹۶). بی‌جهت نیست که عراقچی، از معماران برجام ناله می‌کند: «فکر می‌کنم برجام با این وضعیت پابرجا نخواهد ماند!» (۳اسفند)

آری، هر چه به پایان فرصت ۱۲۰روزه رژیم برای تصمیم‌گیری درباره برجام نزدیک‌تر می‌شویم، طناب انزوا و فشار بیش‌از‌پیش گردن رژیم آخوندی را فشرده، هرچه بیشتر آن را ضعیف و شکننده می‌کند! بستری آماده که مردم و مقاومت ایران ضربه ‌ نهایی را بر پیکر فرتوت این رژیم وارد کرده، آن را نیست و نابود و سرنگون سازند!

Super User

سلام اسم من Marcubie است و من مدیر خلاق در فناوری Medunten بوده است. زبان تنها در دستور زبان، تلفظ آنها و کلمات رایج ترین آنها متفاوت است. او فکر کرد. این یک رویا نیست. اتاق خود، یک اتاق انسانی مناسب هر چند کمی بیش از حد کوچک، مسالمت آمیز بین آن چهار دیوار آشنا تلفظ دراز 

171 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

مقالات و نوشته های گوناگون

همراه باسایت بیات در فیسبوک